Сьогодні 16 травня традиційно в Україні відзначається професійне свято наукових працівників – День науки, яке об’єднує всіх учених: від професорів та кандидатів наук, до докторантів, аспірантів, студентів, і навіть учнів, які роблять свої перші кроки назустріч науковим відкриттям.

Кафедра хімії та хімічної інженерії приєднується до привітань усім науковцям. Дозвольте подякувати кожному за працю, за наукові досягнення. Вашими досягненнями, напрацюваннями, знаннями, щоденною творчою працею визначається місце України у світовій спільноті, адже тільки завдяки розвиненій науці можна побудувати динамічну економіку, здатну витримувати конкуренцію та забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

Бажаємо нашим колегам, науковцям Хмельницького національного університету та інших закладів вищої освіти і науково-дослідним установам з якими ми підтримуємо тісні зв’язки на науковій, ниві міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків!

Хочеться відмітити, що науково-педагогічні працівники та студенти кафедри в різні роки неодноразово ставали переможцями  всеукраїнських, обласних конкурсів науково-дослідних робіт у різних номінаціях.

 

Мандзюк І.А., Іванішена Т.В. Переможеці IV-V-го обласного конкурсу науково-дослідних робіт в номінації «Прикладні НДР» та «Розробки молодих вчених» за наукові роботи « Розробка нових матеріалів за технологіями хімічного рециклінгу відходів ПЕТФ упаковки»-2006 р. та «Розробка технології виготовлення та використання клеїв-розплавів на основі відходів поліетилентерефталату у взуттєвому виробництві»-2009 р. з врученням І та ІІ премій.